Zuiderwaterlinie: de oudste, langste en meest gebruikte waterlinie van Nederland

22-11-2021
logo zuiderwaterlinie

Twee bestuursleden geven interview aan Zuiderwaterlinie

Twee bestuursleden van onze Stichting hebben een interview gegeven aan de Zuiderwaterlinie.
De Zuiderwaterlinie, de oudste, langste en meest gebruikte waterlinie die er in Nederland bestaat, is één van de onderwerpen die ook in het activiteitenplan van onze Stichting StadsHerauten Steenbergen, “gidsen en vertellers van Stad en Streek” zit.
Er bestaat een nauwe samenwerking met deze organisatie, die een grote cultureel historische waarde heeft en waar u allerlei activiteiten op kunt ontdekken voor een dagje uit of waar u terecht kunt voor meer informatie over de Zuiderwaterlinie, die loopt van Bergen op Zoom tot Grave, met vele forten, fiets- en autoroutes.

U kunt het interview lezen via:

https://www.zuiderwaterlinie.nl/1001-ontdekkingen/ambassadeurs/maak-kennis-met-onze-liniebouwers